ГАЗ-24 в СРСР майже перетворили на британську ікону (фото)

Уживані авто
Назар Крыжановский
Назар Крыжановский
Aug 12 08:55 AM
1

Автопром СРСР нікого не міг порадувати різноманітністю. Машини були такими нечисленними і одноманітними, що окремі умільці в перервах між чергами за елементарним побутовим забезпеченням створювали автомобілі самостійно. Конкретний екземпляр базується на ГАЗ-24.

Від упізнаваного для багатьох седана Волга стилістично тут не залишилося нічого. Тепер незвичайний хетчбек своїм силуетом і оформленням передньої частини радше нагадував Jensen Interceptor. Цей класичний британський GT (1966-1976) вважається першим серійним спортивним авто, в якому повний привід (в модифікації FF) застосували для поліпшення ходових характеристик, а не для прохідності.

У будь-якому разі, спільного з британською іконою автомобілебудування у конкретного виробу на базі ГАЗ-24 не так багато. Але є інші цікаві штуковини, інакше ми не стали б даремно витрачати ваш час.

Мабуть, головною фішкою цього виробу (крім жахливого стану лакофарбового покриття) є тридверний кузов. При цьому для доступу в салон у водія та пасажирів є одні передні (ліворуч) та одні задні (праворуч) двері. Нам теж складно це уявити, але на фото все прекрасно видно, насолоджуйтеся.

Забыли на 30 лет: в Украине нашли новый советский Москвич
Читайте также 29 Май 2020, 22:30
Забыли на 30 лет: в Украине нашли новый советский Москвич

Ще? Семимісний салон, візуально доволі місткий багажник і не менш просторий інтер’єр. Автомобіль (з деякими деталями від Москвича) з’явився в 1980 році. І ми уявлення не маємо, навіщо власнику знадобився такий транспортний засіб.

Можливо, для перевезення багатодітної сім’ї і щедрого врожаю одночасно. Зараз авто продають у Росії за 500 тис. рублів, що не можна назвати маленькою сумою. У перерахунку, за 6800 доларів на ринку уживаних авто можна знайти багато пропозицій, які більше нагадуватимуть справжні машини.

16 лет без движения: Mercedes 124 попытались оживить
Читайте также 03 Авг 2020, 08:55
16 лет без движения: Mercedes 124 попытались оживить
Назар Крыжановский
Автор
Назар Крыжановский
Редактор
Завантаження...