Десяток радянських ГАЗ-21 знайшли в Саудівській Аравії

Уживані авто
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 4 11:40 AM
246

Близько десяти стареньких ГАЗ-21 Волга знайшли останній притулок на одному зі звалищ в Саудівській Аравії. Чому вони там опинилися і як туди потрапили, залишається загадкою.

Як повідомив Carakoom, усі автомобілі, знайдені на околиці міста Мекка, пофарбовані в один колір – блакитний. Можливо, раніше вони були частиною таксопарку або значилися на балансі якогось сервісу, після чого їх просто списали. Варто зазначити, що всі вони стояли в недобудованій будівлі. Ймовірно, той, хто їх там залишив, сподівався незабаром забрати. Однак цього так і не сталося.

Те, що зараз відбувається з автомобілями, можна побачити на фото. Вони вкриті товстим шаром пилу й різного сміття. Частину з них можна відновити,  інші авто за роки простою перетворилися на купу металу. Слід зазначити, що у жодного з седанів немає двигуна. Цілком ймовірно, їм подарували друге життя, зробивши донорами для ще робочих екземплярів.

Забыли на 30 лет: в Украине нашли новый советский Москвич
Читайте также 29 Май 2020, 22:30
Забыли на 30 лет: в Украине нашли новый советский Москвич

На жаль, така сумна доля спіткала не тільки старенькі радянські Волги, а й рідкісні BMW 1600. Приєдналися до цієї компанії ще й кілька москвичів. Також на фото видно старі американські автомобілі 50-х років минулого століття.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...