Американець повернув 13-річний пікап виробнику

Уживані авто
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Aug 5 12:51 PM
1

Брайан Мерфі — власник того самого Nissan Frontier (Navara) 2007 року, який на початок 2020-го подолав мільйон миль або 1.6 мільйона кілометрів. Його пікап — повноцінна робоча конячка. За кермом чоловік проводить по 13 годин на день. Річ у тім, що він працює в кур’єрській службі і займається доставкою посилок.

Цікаво, що за такого графіку роботи, в сервісних центрах Мерфі бував не часто. Коли пікап подолав позначку в 450 тисяч миль (725 тисяч кілометрів), йому замінили радіатор, а після позначки в 700 тисяч миль (1.1 мільйона км) – ланцюг приводу ГРМ. Ну а коли пробіг становив мало не 1.3 мільйона кілометрів, Мерфі замінив зчеплення коробки передач.

У Nissan порахували, що такий працьовитий пікап має стати власністю компанії. Ну а Мерфі обіцяли подарувати повноцінну заміну, яка стала б його новим робочим автомобілем. Його старенький Ніссан стане експонатом на заводі в Смірні, Теннесі (США). Це те саме підприємство, де колись легендарний Frontier зійшов з конвеєра. Найімовірніше, пікапу уготована роль живого прикладу того, якими повинні бути автомобілі марки.

Виробник уже подарував Брайану Мерфі новий Nissan Frontier 2020, на якому той обіцяв працювати в доставці до 2025 року. Зовні автомобіль має такий самий вигляд, щоправда тепер у пікапа з’явився новий двигун — 3.8-літровий V6 потужністю 300 к.с. Ще одна відмінність нового автомобіля — трансмісія. Тепер це 9-діапазонний автомат. Зазначимо, що уживаний Ніссан Фронтієр комплектувався механікою.

Новый Nissan Pathfinder 2021 выехал на дороги
Читайте также 03 Авг 2020, 10:07
Новый Nissan Pathfinder 2021 выехал на дороги
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...