Citroen C3 став кращим авто малого класу в Україні

Подія
Autocentre null
Autocentre
Feb 6 06:42 PM
1

В рамках конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018» Citroen C3 випередив у своєму класі Kia Rio. Третій «однокласник» – Ford Fiesta – став переможцем у головній номінації конкурсу та, відповідно до регламенту, не міг претендувати на перемогу в своєму класі.

Варто відзначити, що Сітроен С3 викликав велику зацікавленність, як у фахівців, так і у членів громадського журі. Тож не дивно, що за сумою набраних балів відрив від Kia Rio виявився досить істотним.

Citroen C3

Citroen C3 став найкращим авто малого класу в Україні.

Створюючи інтер’єр нового С3, дизайнери прагнули домогтися затишку, «як удома», тому чимало уваги приділили усіляким дрібницям. Якісь рішення нам вже знайомі, дещо знайшло застосування вперше. Незважаючи на компактні розміри, адже в довжину хетчбек становить 4 метри, в салоні достатньо місця, як для передніх, так і для задніх пасажирів. Крім того, в машині є місткий багажник об’ємом 300 літрів та безліч відділень і відсіків для дрібниць.

Citroen C3

Моторна гама Citroen C3 складається з двох бензинових 1,2-літрових моторів. В атмосферній версії він розвиває 82 к.с., а в турбированому вигляді – 110 к.с. Рівнів оснащення передбачено три. Серед цікавих опцій – система ConnectedCam, що здатна виконувати функції відеореєстратора та фотокамери.

Завантаження...