Автомобіль року в Україні 2018: претенденти з найвидатнішими параметрами

Подія
Євгеній Бабінов
Євгеній Бабінов
Nov 27 10:19 AM
1

Межі класів в наш час настільки розмиті, що розподілити автомобілі-учасники за категоріями було нелегким завданням. Але ми із ним впоралися, і у вас є можливість вибрати автомобіль року в Україні 2018.

А сьогодні ми вирішили відкинути класифікацію і порівняти автомобілі за абсолютними показниками, незважаючи на те, спорткупе це, або комерційний фургон.

Найшвидший

Показник максимальної швидкості в щоденній експлуатації не є основним навіть для спортивних авто. Особливо в нашій країні, де просто ніде ганяти на таких швидкостях, як за законами, так і з огляду на, м’яко кажучи, не дуже добру якість дорожньої інфраструктури. Але цифри «максималки» завжди привертають увагу автолюбителів – найчастіше це мало не перше питання про нову машину. Особливо, в такому класі.

Porsche Panamera Sport Turismo

Серед наших учасників найвищою максимальною швидкістю володіє, як не дивно, зовсім не представник спортивних модифікацій, а люксовий представницький універсал. Втім, це не стандартний представник даного класу – це Porsche. Генетика спортивної марки не дозволяє робити «просто машини» – всі автомбілі німецького виробника в якійсь мірі спорткари.

Porsche Panamera Sport Turismo може розвивати аж 304 км/год (в топовій версії Turbo)

Найбільший

Тут спочатку потрібно визначити, що вважати показником розміру. Адже є довжина, ширина і висота. Ми вирішили відштовхуватися від довжини. Адже саме вона, найчастіше визначає приналежність до класу, хоча і з деякими застереженнями.

peugeot expert

За логікою, тут повинен перемогти який-небудь представницький седан із базою великої довжини. Але все не так, як здається! Найдовшим автомобілем виявилася вантажівка Peugeot Expert в версії з максимальним кузовом. Його довжина – 5309 мм. Втім, родичі Експерта Peugeot Traveller і Citroen Space Tourer відстали незначно – 5308 і 5306 мм, відповідно. Не дивно, адже автомобілі конструктивно близькі, а різниця в розмірах пояснюється бамперами. До речі, якби ми вважали обсяг, то компанії цих автомобілів теж не було б рівних.

Найкомпактніший

Тут сюрпризів не було. Зважаючи на відсутність серед конкурсантів автомобілів А-класу, самим маленьким виявився хетч з класу С.

citroen c3

Серед трьох представників малого класу «найменшим» виявився Citroen C3 – 3996 мм.

Найбільший кліренс

Показник, яким неможливо нехтувати в нашій країні. Поки наші дороги не стали європейськими за якістю, нікуди не зникла необхідність паркуватися біля бордюру, а взимку вулиці рясно вкриті сніговими пагорбами.

Land Rover Discovery

Найбільшим кліренсом може похвалитися Land Rover Discovery – 283 мм. Такі показники англієць має завдяки пневмопідвіскі – дорожній просвіт можна регулювати. А ось серед машин зі звичайною підвіскою переможець здивував. Це передньопривідний міський “паркетник” Peugeot 3008. У нього аж 219 мм, що для таких авто, мабуть, рекордний показник.

Peugeot 3008

Найдорожчий і найдешевший

Найчастіше, найголовнішим фактором при виборі авто є його ціна. Саме серед машин, цінник яких укладається в певну суму, обирає покупець.

chery tiggo 2

Найдешевшим претендентом є китайський міський кросовер Chery Tiggo 2, який трохи випередив французький бюджетний седан Citroen C-Elysee: 299 000 проти 310 000 грн.

А найдорожчим автомобілем є найшвидший – Porsche Panamera Sport Turismo за 3 233 300 грн., що більш ніж в 10 разів перевищує вартість найдешевшого Chery. Швидкість і преміальність коштують дорого. Більше інформації про учасників – на autoroku.autocentre.ua

Дивиться, порівнюйте, обирайте и голосуйте!

Євгеній Бабінов
Автор
Євгеній Бабінов
Редактор
Завантаження...