Перший електрокар Ferrari точно з'явиться, але є проблема

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Apr 16 01:32 PM
8234

Новий електрокар італійської марки — це не інновації, а необхідність. Ferrari, як і всі сучасні автовиробники, змушена слідувати вимогам влади і скорочувати рівень шкідливих викидів. В іншому разі їх чекають серйозні штрафи. Тоді як багато компаній вже випустили і успішно продають нові “зелені” моделі, Феррарі тільки вступає в гру. З великою відстрочкою.

Про те, що такий проект справді перебуває в розробці, стало відомо в 2020 році. На той момент в Ferrari заявляли, що хочуть випустити електрокар, але не зараз, а в майбутньому. Причиною відстрочки стали «сирі» технології. Зараз же виробник дав зрозуміти, що його новинка побачить світ набагато швидше.

Як повідомив Autocar, виступаючи на щорічних зборах, глава Ferrari Джон Елканн заявив, що новий електромобіль представлять у 2025 році. Він стане поворотним моментом і початком нової глави в історії бренду.

Незважаючи на озвучені терміни, ніякої конкретної інформації про майбутнє електромобілі Ferrari не послідувало. Технічні характеристики залишилися нерозкритими. За попередньою інформацією, модель отримає чотири електромотори (по одному на колесо) і, відповідно, повний привід.

Новую Ferrari разбили в ДТП почти сразу после покупки
Читайте также 18 Мар 2021, 10:41
Новую Ferrari разбили в ДТП почти сразу после покупки

Поки що невідомо, якого формату нас чекає електрокар — купе на двох, розкішний чотиримісний GT або кросовер. Також складно сказати, що технології досягли такого рівня, щоб кардинально вплинути на процес розробки. Швидше, заяву компанії варто, як і раніше, сприймати як намір. У будь-якому разі, поява електромобіля Ferrari аж в 2025 році — проблема. Усі суперники до цього моменту встигнуть обзавестися подібними моделями.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...