На тестах помітили загадковий кросовер Hyundai (Або Kia)

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jun 9 05:30 PM
4365

Автовиробники не перестають розробляти нові моделі, щоб задовольнити потреби навіть найвимогливіших клієнтів. Перш ніж презентувати новинку, її довго тестують, перевіряючи працездатність вузлів і агрегатів. Саме під час випробувань їх і підловлюють всюдисущі фотошпигуни, даючи можливість автомобілістам вперше поглянути на модель.

Днями в поле зору шпигунів потрапив ще один закамуфльований прототип. Знімки опублікували на порталі The Korean Car Blog. Експерти не змогли точно визначити, що це за модель, так як у тестового авто немає навіть задніх ліхтарів. Вони лише заявили, що новинка вийде під маркою Hyundai або Kia. Звичайно, не обійшлося без низки припущень.

Експерти висловили думку, що це нове покоління кросовера Hyundai Santa Fe. Новий Sportage тільки змінив покоління, та й спійманий шпигунами прототип помітно більший. Ймовірно, модель отримає три ряди сидінь і зможе вмістити до семи пасажирів. Найімовірніше, найближчим часом з’явиться нова інформація про машину разом з черговими шпигунськими знімками.

Кроссовер Opel Grandland предстал в обновленном виде (фото)
Читайте также 09 Июн 2021, 14:38
Кроссовер Opel Grandland предстал в обновленном виде (фото)
Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...