Mitsubishi показала новий кросовер "наступної ери" Airtrek

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 14 10:40 AM
6110

Про те, що японська марка має намір відродити ім’я Airtrek, стало відомо зовсім нещодавно. У період з 2001 до 2008 року так називали Mitsubishi Outlander першого покоління в специфікації для японського ринку. Зараз же в компанії вирішили розкрити більше подробиць і показали зовнішність нового кросовера.

Прийдешній Mitsubishi Airtrek не буде повністю розробленою з нуля моделлю. Йому дістанеться роль перелицьованого електромобіля GAC Aion V, який став на конвеєр у 2020 році. Таким чином новинка відкриває нову електричну главу в розвитку Міцубісі.

З огляду на фото, зовні автомобіль сильно відрізнятиметься від донорського електромобіля оформленням кузова. Особливо це помітно в передній частині з Х-подібною решіткою, рішення якої вдало вписується в лінійку Mitsubishi. Такий дизайнерський прийом використано в декількох останніх моделях марки. У задній частині зроблено акцент на Y-подібні ліхтарі, які мають напрочуд цікавий вигляд.

У рух Mitsubishi Airtrek приводитиме електромотор, що видає 184 к.с. Одного повного заряду акумулятора достатньо для подолання 600 км шляху.

GAC Aion V

Виробництво новинки налагодять на заводі GAC в Китаї. Там же складають і “донорський” Aion V. На відміну від свого побратима, Mitsubishi планує поставляти електрокросовер і на інші ринки. На які саме, поки що не уточнюється.

Mitsubishi Airtrek першого покоління (2001-2008)

Mitsubishi выпустила последнюю партию внедорожников Pajero
Читайте также 14 Май 2021, 16:48
Mitsubishi выпустила последнюю партию внедорожников Pajero
Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...