Ford уперше показав електричний F-150 для суперництва з Tesla Cybertruck

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Sep 18 10:09 AM
214

Вперше пікап Ford F-150 нового покоління виробник показав наприкінці червня. Тоді ж він став на конвеєр у Дірборні (штат Мічиган, США). Одночасно з цим у Форд розповіли про свої наміри інвестувати кругленьку суму в розвиток заводу. Щоправда, не всі 700 мільйонів витратять на одну мету. Частину з них спрямують на організацію випуску електричної версії найбільшого пікапа виробника.

А нині Форд поділився першим офіційним тизером моделі і розповів, коли варто чекати її виходу на ринок. Крім характерних брутальних форм, ми бачимо довгу світлодіодну смужку ДХВ, яка і стане відмітною рисою електрокара. Новинка боротиметься за покупців з електромобілем Tesla Cybertruck.

Анонсуючи електропікап F-150, виробник пообіцяв, що майбутня новинка стане найшвидшою і найпотужнішою за всю історію існування моделі. Характеристики поки що замовчуються. Єдине, що підтвердили в Ford – наявність повного приводу. Його реалізують через встановлення електромоторів на кожну вісь.

Новий електромобіль Ford позиціонуватимуть як повноцінну робочу конячку. Автомобіль можна використовувати як мобільний генератор. Отже, варто розраховувати на ємну батарею – імовірно, не менше за 100 кВтг. Крім того, у пікапа буде місткий передній багажник, в який крім зарядного кабелю помістяться «сотні фунтів» вантажу.

Дешевый электромобиль Ford Territory 2021 отправился в продажу за $26 000
Читайте также 17 Сен 2020, 10:07
Дешевый электромобиль Ford Territory 2021 отправился в продажу за $26 000

Старт виробництва електричного Ford F-150 заплановано на 2022 рік. До цього часу у пікапа з’являться серйозні конкуренти. Йдеться про GMC Hummer EV і Rivian R1T.

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...