Mitsubishi відмовилася від своєї легендарної моделі

Новини
Луиза Долгинова
Луиза Долгинова
Jun 25 11:17 AM
15675

На початку травня Mitsubishi оголосила про відродження суббренду Ralliart в Японії, який спеціалізувався на розробці Тюнінг-аксесуарів, випуску спортивних моделей і організації змагань. Тоді з’явилася слабка надія на те, що нам пощастить знову побачити легендарну модель виробника – Lancer Evolution. Але тепер стало зрозуміло, що дива чекати не варто.

Як заявив президент компанії Такао Като на зборах акціонерів кілька днів тому, в найближчі плани Міцубісі це не входить. Като сказав своє тверде “ні”, незважаючи на численні прохання акціонерів. Дивно те, що це прохання передусім обумовлювалося іміджем компанії, а не прибутковістю.

Японська марка вирішила зосередитися на електрифікації. Тому змінювати пріоритети і спрямовувати зусилля на повернення Mitsubishi Lancer Evolution не будуть. Такао Като зазначив, що розробка нових електромобілів потребує великих витрат, а компанія ще недостатньо сильна. Попередній фінансовий рік японський виробник закрив із великим дефіцитом. Тому зараз у пріоритеті відродження компанії і випуск моделей, затребуваних на ринку.

Mitsubishi подготовила свой самый дешевый кроссовер – фото и подробности
Читайте также 24 Июн 2021, 10:06
Mitsubishi подготовила свой самый дешевый кроссовер – фото и подробности

Луиза Долгинова
Автор
Луиза Долгинова
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...