Українська фехтувальниця проти Nissan 350Z: хто швидше? (+ВІДЕО)

Автожарт
Сергей Матусяк
Сергей Матусяк
Jun 21 05:10 PM
1

У фехтуванні мало хто бачить момент удару. Про точне попадання шпаги у суперника свідчать електронні датчики, які передають інформацію на табло. Адже швидкість атак і ударів така, що нетренованими оком помітити щось доволі складно.

Olga Kharlan vs Car

Українська фехтувальниця Ольга Харлан за ці секунди встигає не тільки зрозуміти, що відбувається, а й завдати переможних ударів.

Шпага є другим за швидкістю спортивним знаряддям, після стрілецької кулі. Щоб перемогти, потрібно бути швидшим, ніж кінчик шпаги опонента. Потрібно бути швидким, як куля!

Як це вдається спортсменам? «Через високий рівень адреналіну, час для нас іде по-іншому», – пояснює олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Фехтування – це інтелектуальний вид спорту. За частки секунди відбувається зв’язок погляд-мозок-рука, приймається правильне рішення і наноситься удар. Що швидше цей зв’язок, то більше переможних ударів!

Як із зачиненого BMW рятували собаку (+ВІДЕО)

Дуже важливий елемент «крок-випад». Ключовим у фехтуванні є не сила, а вміння обрати правильну позицію і дистанцію. Що швидше фехтувальник зробить «крок-випад», то більше шансів завдати удару першим. Швидкість виконання цього прийому професійним спортсменом можна порівняти зі стартом спортивного автомобіля.

Що буде, якщо на стартовій прямій поруч із Ольгою поставити 600-сильний Nissan 350Z Олександра Гринчука, який розганяється до «сотні» за 4 секунди? Багатьох здивує результат цього змагання.

Land Rover Discovery Sport протягнув  100-тонний «причіп» (+ВІДЕО)

Подівіться відео від Red Bull і переконайтеся самі!

Сергей Матусяк
Автор
Сергей Матусяк
Главный редактор журнала «Автоцентр»
Завантаження...