50 нових Mercedes стали жертвами розлюченого співробітника (відео)

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Jan 4 06:04 PM
9360

Відчай робить людей неконтрольованими. У цьому стані вони можуть здійснювати необдумані вчинки, які згодом призведуть до незворотних або навіть трагічних наслідків. Не зміг впоратися зі своїми емоціями і співробітник заводу Mercedes, який потрапив під скорочення. Чоловік вирішив помститися роботодавцю, але тепер йому загрожує тюремне ув’язнення.

У рамках програми з оптимізації виробництва чоловіка було звільнено з заводу, який розташовується в місті Віторія-Гастейс (Іспанія). На підприємстві складають мінівени Mercedes V-class і комерційні фургони Vito. Чоловік викрав фронтальний навантажувач CAT і вирушив на підприємство німецької марки. Дорогою він протаранив кілька припаркованих машин і знищив низку дорожніх знаків, а, наблизившись до заводу, і зовсім знавіснів.

Зловмисник зніс заводські ворота і попрямував на майданчик, де стояли фургони й мінівени, що зійшли з конвеєра. За лічені хвилини чоловік знищив близько 50 машин. Однак дістатися своєї основної мети, а саме – роботизованої складальної лінії, яка і стала причиною скорочення співробітників, він так і не зміг. До того моменту на виклик приїхали поліцейські й підбігла охорона підприємства, які і затримали “месника”. Сума збитку перевищила 2 мільйони євро. Тепер чоловіка чекає суд, тюремне ув’язнення і штраф.

Сгорели Ferrari, Porsche, Rolls-Royce: пожар уничтожил ангар с 70 дорогими авто
Читайте также 18 Дек 2020, 09:01
Сгорели Ferrari, Porsche, Rolls-Royce: пожар уничтожил ангар с 70 дорогими авто

Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...