Renault Duster для Нацполіції від США: які на вигляд ці позашляховики

Новини
Юлия Дюдюн
Юлия Дюдюн
Aug 7 01:40 PM
1

На озброєнні патрульної та Національної поліції України перебувають тисячі автомобілів. Періодично автопарки відомств оновлюються за рахунок коштів, виділених із бюджету країни. Але бувають ситуації, коли автомобілі надходять за благодійними програмами з інших країн світу. Як у випадку з Renault Duster від США.

Національна поліція отримала 66 нових позашляховиків Рено Дастер білого кольору від посольства США в Україні в рамках програми «поліцейський офіцер громади». Ця програма має на меті підтримати підрозділи поліції в сільській місцевості і зробити їх роботу якіснішою. Саме до територіальних громад і вирушать нові кросовери.

До слова, це не перша партія транспортних засобів, яка надійшла від відділу з правоохоронних питань посольства США в Україні. Раніше вони вже надали 56 авто, які також вирушили в сільську місцевість і тепер допомагають нести службу місцевим інспекторам поліції.

“Наша програма вже допомогла Національній поліції відібрати, навчити і екіпірувати 251 поліцейського, які зараз проходять службу в 164 територіальних громадах в семи областях України, забезпечуючи понад двом мільйонам українців доступ до служби поліції» — наголосили в посольстві.

Ford Explorer для полиции научился уничтожать COVID-19
Читайте также 29 Май 2020, 14:00
Ford Explorer для полиции научился уничтожать COVID-19
Юлия Дюдюн
Автор
Юлия Дюдюн
Автор на сайте «Автоцентр»
Завантаження...